1

zumba-effect
Zumba-fitness являє собою фітнес програму, що об`єднує латиноамериканські ритми з легкими для виконання рухами! Одночасно спалюється весь зайвий жир та втрачається велика кількість непотрібних кілограм.

Створена дана методика була фітнес-інструктором з Колумбії, Альберто Пересом. Вона базується на тому, що організм людей, які займаються тренуваннями, отримує аеробне навантаження, а нервова система не втомлюється, завдяки впливу музики на підсвідомість. Ця фітнес-програма не тільки допомагає людині схуднути, тримати себе в постійному спортивному тонусі, а ще й отримати заряд позитивних емоцій, оптимізм та зарядитись енергією і бадьорістю на весь день.

В основу цього напрямку програми входять ритмічні рухи, які виконуються під певну музику (скорочена версія маренго, сальси, кумбії та регетону, який поєднує в собі румбу, мамбу, каліпсо та фламенго)! Завдяки Zumba-fitness ви можете полюбити тренування.

Протягом години спалюються зайві калорії, відчувається приплив енергії, покращується настрій. Програма досить інтенсивна та динамічна, та все ж зрозуміла на інтуїтивному рівні, з якою справиться навіть новачок і швидко зорієнтуватися, повторюючи танцювальні вправи. Крім цього, в залі відчувається атмосфера нічного клубу та вечірки, дозволяючи легко сприймати ритми та повторювати вправи.

Всі деталі ви можете дізнатись на офіційному сайті http://www.zumba.com/ru-RU

Ми обираємо ZUMBA, тому що це :
2

Ліцензований інструктор програми Zumba-Fitness – Вікторія Сливчук

viktoriya-slivchukКваліфікований інструктор по програмі ZUMBA Вікторія Сливчук з раннього дитинства захоплювалась бальними танцями, а також брала участь у різноманітних конкурсах по різним містам своєї країни. В даний момент володіє ліцензією інструктора міжнародного зразку Zumba-fitnes, а також є членом міжнародної асоціації ZIN.

Вікторія організовує майстер-класи по Zumba для кожного, включаючи маленьких діток. Відкривши для себе великий світ ZUMBA декілька років тому, Вікторія не уявляє себе тепер без нього та готова ділитись цими ритмами з людьми, які стали активними учасниками.

Оскільки програма достатньо проста і не потребує особливих зусиль, то і тренування буде проходити весело та комфортно. Тому ми завжди притримуємось девізу: Забий на тренування – вливайся в тусовку, тому що Zumba – це завжди ефективно, енергійно та динамічно.

Вікторія Сливчук завжди притримується принципу, що Zumba для неї стала частиною особистого життя, і тепер не уявляє себе без неї.

Вашій увазі пропонуєм продивитись основні кроки в Zumba для новачків і приклад простого для наслідування танцю.

Влаштувати будь-яку Zumba-вечірку можна в любий момент! Ви можете переглянути відео з подібної вечірки, відчувши на собі всю атмосферу та драйв.

Фотогалерея

Відеогалерея

kollazhСвітовий бренд здорового способу життя – програма Zumba, яка не тільки підкорила, але й об`єднала велику кількість людей у всьому світі та стала частиною їхнього повсякденного життя.

Оскільки, програма з кожним днем набирає великої популярності, то спеціалісти вирішили узірноманітнити та представити декілька видів Zumba, що зосереджені на цільову аудиторію та вирішення певних фітнес-задач.

Програми представлені в наступних унікальних варіантах:

 1. Zumba-Basic (базовий курс від Zumba-fitness);
 2. Zumba Step (тренування з степ-платформами);
 3. Zumba Toning (тренування з використанням гантель масою 0.5 кг.);
 4. Aqua Zumba (тренування в басейні);
 5. Zumba Sentao (тренування, з використанням стільців);
 6. Zumba Gold (тренування, які призначені для людей, старших 50 років);
 7. Zumba Gold-Toning (тренування, які призначені для людей, старших 50 років та з використанням гантель по 0.5 кг.);
 8. Zumba Kids (дитячі тренування віком від 7 до 11 років);
 9. Zumba Kids Jr. (для дітей віком від 4-6 років);
 10. Zumbini (для дітей від народження до 3 років).
3

Запис на перше БЕЗКОШТОВНЕ тренування

Якщо ти бажаєш відчути на собі всі переваги танцювальних тренувань ZUMBA, будь ласка, заповнюй дану форму і ми обов’язково з тобою зв’яжимось найближчим часом та запросимо на перше безкоштовне тренування!

Ім'я

E-mail

Телефон *

4

Графік і місце занять

В понеділок, середу та п’ятницю заняття проходять в спортивному клубі «Еталон», вул. Південна 7 (ЖК «Софія»). Початок о 19.00 та о 20.15

1 тренування триває 60 хвилин.

15390720

людей щотижнево займаються за програмою ZUMBA

182

країн, де щоденно проходять тренування Zumba

1015

ккал спалюються під час одного заняття

Відгуки

 • Життя - це постійний рух, а зумба - це ще й море позитивних емоцій!!! Якщо на зумбу я ледве йду, то після заняття - я ЛЕЧУ додому, бо наш найкращий тренер Віка заряджає своєю шаленою енергією і дарує настрій! Зумба поєднує в собі і корисне, і приємне, що особливо приємно, коли хочеш привести своє тіло у форму)) Рекомендую всім!!! P.S не забудьте взяти з собою маму, сестру чи подружку...чи всіх разом=) Разом в 100 разів веселіше) Віка, я дуже вдячна тобі за нашу круті тренування. Ти найкраща) Завдяки тобі я полюбила танці ще більше=) Марія Баран
  U7lkSuMm8DY
 • Движение-это жизнь! Вика не просто квалифицированный, профессиональный тренер замечательных танцевальных современных тренировок и обворожительная девушка, но и в некотором роде психолог!Вика в каждом из нас открывает внутренний потенциал и даёт ему жизнь! Приходя на тренировки, мы открываемся с другой стороны, выплескиваем эмоции, отрываемся по полной и получаем огромнейший заряд энергии, безграничный позитив и, что не мало важно, удовлетворённость собой, т.к. получаем результат - лёгкость, красивую фигуру и умение танцевать:) Вика, с тобой мы становимся совершеннее! Зумба - это кайф, драйф, взрыв всех клеточек нашего тела, эмоциональное и физическое удовлетворение! Спасибо мало, чтобы выразить всю благодарность за то, что ты делаешь! Молодчинка!Мы тебя любим! Олеся Булах
  218VJZFufDk
 • Очень нравится! То чего мне не хватало! Офисная работа, рутина, командировки - а на тренировке столько эмоций получаешь, это как отрывные дискотеки)) Снимают негатив, просто внутри все взрывается радостью! Очень советую зумбу, именно ты Виктория даешь это заряд! Лілія Давиденко
  2YNSRneLOPY
 • Хотелось бы снова поблагодарить Викторию за чудесные тренировки, за море положительных эмоций и драйв! Мы с радостью познаем новые просторы яркого мира Зумбы, которые еще интересней, эмоциональней и колоритней! Каждая тренировка уникальна и не похожа на предыдущую, а атмосфера в зале заставляет присутствующих проникнуться ритмами Зумба и стать частью этой замечательной вечеринки. Спасибо тебе за это! Лілія Ямборак
  RKPK1GfI4Gk
 • Спасибо тренеру Виктории! Зумба забрала у меня 5 кг лишнего веса и 2 раза в неделю поднимает настроение!!! Хочется жить, дышать и прекрасно выглядеть! Ганна Марченко
  -5Okn2TWSG4